PROMOCJE

ZOBACZ JAKIE NIESPODZIANKI PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE

Do końca kwietnia zabieg BB Glow Skin

w promocyjnej cenie  200 zł.

Kiedy wydaje nam się, że w kosmetyce profesjonalnej nic już nas nie zaskoczy, nagle na rynku pojawia się zabieg, który w ciągu tygodnia zdobywa uznanie profesjonalistów i klientów. Mezoterapia z efektem BB to zabieg, który spotkał się z gorącym przyjęciem przez miliony kobiet na całym świecie, święcąc triumfy w USA, Korei i Rosji. Absolutna nowość na rynku Polskim.

Od niedawna również w naszym gabinecie.
Zabieg polega na delikatnym wyrównaniu kolorytu skóry twarzy przy użyciu specjalnych koktajli, wprowadzonych w skórę za pomocą dermapenów, czy urządzeń do mezoterapii mikroigłowej. Zapewnia rozjaśnienie i rozświetlenie cery, optyczne zniwelowanie przebarwień, blizn różnego pochodzenia oraz subtelny efekt pigmentacji porównywalny z tym po aplikacji lekkiego podkładu lub kremu BB. Serum stosowane do zabiegu wzbogacone jest również o naturalne ekstrakty roślinne, komórki macierzyste, witaminę B3 oraz specjalne peptydy nazywane czynnikiem wzrostu EGF.

Umów się już dziś

https://www.moment.pl/salon-kosmetyczny-evita#489563 

Bony Upominkowe

Proponujemy idealny i oryginalny pomysł na prezent. Wypadła Ci jakaś szczególna okazja? Inne pomysły na prezent wydają się zbyt banalne? Skorzystaj z naszej oferty i podaruj „Bon upominkowy”. Wartość bonu zależy od Ciebie.

Masz Dodatkowe Pytania?

  • Evita Salon Kosmetyczny Ewa Młynek ul. Wyszyńskiego 3/9, 97-500 Radomsko
  • 502 583 235