TERAPIA DERMALOGICA®


Logika Zdrowej Skóry w unikalnym wydaniu - dermalogica® - ekskluzywne dermokosmetyki Dermalogica to marka amerykańskich kosmetyków profesjonalnych stworzona w 1986 roku przez międzynarodowy autorytet w dziedzinie kosmetologii - International Dermal Institute.

Marka ta jest synonimem racjonalnego podejścia do pielęgnacji skóry. Kosmetyki dermalogica są owocem wieloletnich badań zespołu amerykańskich naukowców. Powstają z najlepszych na świecie składników pochodzenia roślinnego oraz zaawansowanych składników biotechnologicznych. Dzięki zainwestowaniu ogromnych środków w badania i rozwój nowych technologii od lat wyznaczają standardy jakości na rynku dermokosmetyków profesjonalnych. Dermalogica® każdego roku wprowadza na rynek innowacyjne formuły, będące wcieleniem najnowszych osiągnięć nauki.
 

Face Mapping® i „zabiegi na receptę”


Dermalogica nie posiada standardowej oferty pielęgnacyjnej. Każda jest planowana i tworzona indywidualnie dla klienta-pod kątem specyficznych problemów jego skóry. Podstawą do opracowania specjalistycznej terapii jest profesjonalna analiza skóry twarzy techniką Face Mapping®, która umożliwia szczegółowe rozpoznanie stanu zdrowia i kondycji skóry. Opracowanie mapy twarzy klienta pozwala na stworzenie kuracji trafiającej w sedno potrzeb skóry. Dzięki ukierunkowaniu zabiegu na konkretne problemy i wybrane cele pielęgnacyjne, osiągamy doskonałe, widoczne i trwałe efekty.
Najnowsze receptury zawarte w systemach pielęgnacyjnych, przekładają się na wyjątkową skuteczność i precyzję .

Już od samego początku każdy krok terapii jest dopasowywany do wymagań skóry klientki. Po dokładnym, dwustopniowym oczyszczeniu skóry, odbywa się specjalistyczna analiza Face Mapping®, mająca na celu rozpoznanie stanu zdrowia i kondycji skóry. Mapa Twarzy na 14 stref – na jej podstawie klient może dowiedzieć się wiele na temat swojej twarzy, poznać ewentualne przyczyny problemów, występujących na skórze oraz uzyskać cenne wskazówki na temat pielęgnacji.

Istotnym elementem kuracji dermalogica® jest prawidłowa pielęgnacja codzienna – dlatego po zabiegu opracowuje dla klientki specjalny program pielęgnacji („recepta Face Mapping®”), polecając preparaty, pomagające rozwiązać konkretne problemy skóry.